Ankara Sincan Evden Eve Nakliyat Firması

Sincan Nakliyat Ankara için önemli ve özel bir semtimizdir. Sincan Nakliyat Semtimiz de evden eve nakliyeye en önemli hassasiyeti gösteriyoruz. Taşımacılık sadece bir il ve ilçeye sunulan özel bir hizmet değildir. Nakliyat hizmeti dahilinde sunduğumuz hizmetlerin kalite konusunda bir standartının olması gerektiğine inanıyoruz.

Evden Eve Nakliyat şirketi olarak Pamokoğlu Nakliyat; deneyimli ve tecrübeli personeli ie uzun yıllar, hasarsız, sorunsuz nakliye hizmeti vermektedir. Teknolojik olarak gelişmiş ve donanımlı nakliyat araçlarımız, her türlü hizmeti karşılayabilecek yeterliliğe sahiptir. Hizmetlerimizin bütün aşamalarında müşteri odaklı planlar ve çözümler sunarak müşterilerimizin memnuniyeti için gayret göstermekteyiz

% 100 Hasarsız ve Sorunsuz nakliyat ve müşteri memnuniyeti ilkemizle hareket etmekteyiz. Ankara'nın en sayılı nakliyat firmaları arasında yer almaktayız.

Firmamız yetkililerimizle iletişiminizde ön görüşme yapıldıktan sonra, sizden uygun bir gün ve saat için randevu talep edilir. Belirttiğiniz bu tarih ve saatte adresinize eksper elemanımız görevlendirilir. Eksper elemanımız tarafından eşyalarınız ve çevresel taşıma şartları yerinde incelendikten sonra en uygun fiyat belirlenir. Taşıma planlaması kapsamında belirtilen gün ve saatte, araç ve elemanlarımız adresine gelir ve taşınma işlemlerinizi gerçekleştirir.

Ambalaj ve paketleme yapan elemanız evdeki bütün eşyaları firmamız tarafından alınan kırmızı,yeşil ve kartonlu hava kabarcıklı naylonlar ile eşyalarınız kaliteli bir işçilik ile ambalaj ve paketlemesini yaparak hasara karşı korunaklı hale getirilmektedir.

Evden eve nakliyat işlemleri esnasında maksimum eşya güvenliğini sağlayabilmek için, mobilyalar ve beyaz eşyalar deneyimli ve uzman personelimiz tarafından yerinde demonte edilerek sökülür ve yeni adreslerinde de tekrar montajanarak kurulumları yapılır.

Ankara evden eve nakliyat hizmetlerimizin kalitesini Pamukoğlu Nakliyat ile bir defa çalıştıktan sonra daha net anlayacaksınız. Aklınıza takılan her soru için çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

placeholder

placeholder